تبلیغات
پایگاه مقاومت شهید رجائی بایرام - حداد عادل: حامیان فتنه از یادآوری حماسه ۹ دی خوششان نمی‌آید qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4
. .        .        .

مطالب وبلاگ را چگونه ارزیابی میکنید

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نرم افزار مدیریت اطلاعات شهدا -ایثار
رئیس فراکسیون اصول‌گرایان مجلس با بیان اینکه ۹ دی یک واکنش ملی در برابر فتنه بود، تاکید کرد: طرفداران فتنه طبیعی است که از بزرگداشت ۹ دی و یادآوری آن خوششان نمی‌آید.
غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در حاشیه جلسه علنی روز گذشته مجلس در جمع خبرنگاران درباره دیدار خود با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: دیدار بنده با آقای لاریجانی طی دو سه هفته اخیر نبوده و مذاکرات بنده با آقای لاریجانی امری کاملا طبیعی است که در قالب ارتباط دو فراکسیون است اما در دو سه هفته اخیر دیداری نبوده است.
حداد عادل در پاسخ به این سوال که آیا این دیدار در راستای یکی شدن دو فراکسیون رهروان ولایت و اصول‌گرایان بوده است؟ گفت: دو فراکسیون در بسیاری از مواضع نظر مشترکی دارند، مانند مسئله هسته‌ای و اصول بودجه که ما در این زمینه‌ها با فراکسیون رهروان ولایت ارتباط داریم و امری کاملا طبیعی است و کار مشترک می‌کنیم و بحث یکی شدن فراکسیون‌ها نیست.
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در خصوص سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فراکسیون اصولگرایان نیز طرح غنی‌سازی ۶۰درصد را دنبال می‌کند و از آن حمایت می‌کند و یا خیر؟ گفت: این موضوع نظر برخی از نمایندگان است و فراکسیون آن را دنبال نمی‌کند.
به گزارش خبرگزاری‌ها، وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه به نظر شما به چه دلیل قصد دارند حماسه ۹ دی را کم‌رنگ جلوه بدهند و اقداماتی انجام می‌دهند که این حماسه به فراموشی سپرده شود، تصریح کرد: بالاخره یک عده‌ای مخالف بودند که ملت ۹ دی را آفریدند و لابد همان‌ها از احیای ۹ دی و یادآوری آن خوشحال نیستند و این مسئله طبیعی است. ۹ دی یک واکنش ملی در برابر فتنه بود و طرفداران فتنه طبیعی است که از بزرگداشت ۹دی و یادآوری آن خوششان نمی‌آید.:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : مجید فقیری بیرامی
ت : دوشنبه 9 دی 1392
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4