تبلیغات
پایگاه مقاومت شهید رجائی بایرام - این حرف‌ها که رهبری طرفدار فلان کاندیداست، واقعیت ندارد qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4
. .        .        .

مطالب وبلاگ را چگونه ارزیابی میکنید

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نرم افزار مدیریت اطلاعات شهدا -ایثار
رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار كردند.

مهمترین محورهای سخنان رهبر انقلاب به شرح ذیل است:

* ما واقعاً باید تشکر کنیم از همه نامزدها و آنهایی که صلاحیتشان احراز نشد و به قانون تمکین کردند.

* علت اظهارنظر مقامات آمریکایی در خصوص اینکه جمهوری اسلامی به این آسانی تکان بخور نیست، این است که می‌بینند نظام متکی به مردم است.* همه باید تلاش کنند ‌این انتخابات پرشور و با حضور عمومی مردم انجام بگیرد؛ این حضور موجب مصونیت، اقتدار و امنیت کشور و از بین رفتن تهدید دشمنان می‌شود.

* وقتی مردم یکپارچه و متحد پشتیبان یک نظام باشند، آن نظام مصونیت، اقتدار و قدرت می‌یابد، مانند درخت ریشه دوانده و در اعماق زمین، برکندن آن از جا ناممکن می‌شود.
* مردم ریشه جمهوری اسلامی هستند. اجتماع مردم حول نظام مایه عزت و برکت برای کشور و برای خود مردم است. عزت نظام موجب عزت و مصونیت مردم و امکانی برای حل مشکلات است.

* قوانین انتخابات قوانین خوبی است و بن‌بست ندارد. تا مرحله کنونی روال قانونی جریان داشته است.

* باید از همه نامزدهایی که احراز صلاحیت نشدند و به قول خود عمل کردند و به نظر شورای نگهبان و قانون تمکین کردند، تشکر کنیم. این نشان‌دهنده اهمیت، ارجحیت و فصل‌الخطاب بودن قانون در جامعه است.

* نامزدها مراقب باشند حرفی که می‌گویند، واقعی، صمیمی و متکی به اطلاعات درست و برآمده از زبان راستگو باشد. اینجور نباشد که برای اینکه مردم به ما رای دهند، همه آنچه ‌ماورای ماست را تخریب کنیم.

* آگاهی و بصیرت مردم ایران در مسائل سیاسی از متوسط جهانی بالاتر است. صدا و سیما حرف‌ها و شخصیت‌های نامزدها را نشان می‌دهد. وسیله تشخیص در اختیار مردم هست.

* نامزدها کاری که می‌دانند درست است و می‌توانند انجام دهند را در قالب برنامه بیان کنند. نباید برای جلب توجه هرچه را ‌به دهان آمد، گفت‌ و آنچه مربوط به نامزدهای دیگر یا واقعیات جامعه است را تخریب کرد.

* نامزدها سعی کنند مردم را با واقعیات مواجه کنند. خداوند به کار صادقانه برکت و کمک می‌دهد. گاهی مصداق کمک الهی این است که توفیق مسئولیت ایجاد شود و گاهی این است که توفیق داده نشود.

* مجلس قطعاً همانطور که امام فرمودند در رأس امور است اما این به این معنی نیست که یک نماینده محترم تصور کند خودش در رأس امور است.

* این حرف‌ها که رهبری طرفدار فلان کاندیداست، واقعیت ندارد. رهبری مثل بقیه مردم یک رأی دارد و کسی در این خصوص از بنده نظری نشنیده، نمی‌شوند و نخواهد شنید.

*‌ فرصت نمایندگی و فرصت خدمت فرصت مغتنمی است. در موقعیت مسئولیت، امتحان‌های الهی سخت‌تر و نفس‌گیر می‌شود. باید با دید نافذ مواضع و مواقع امتحان را شناخت و غفلت نکرد.

* اگر در مجلس عقل، فکر، آرامش و محبت حکم‌فرما باشد و از بلندگوهای مجلس منعکس شود،‌ در جامعه اثر می‌گذارد. اگر تشنج، بغض و کم‌کاری حاکم باشد, باز در رفتار مردم منعکس می‌شود.

* رفتار، خلقیات و چگونگی تعامل نمایندگان در مجلس بر روی رفتار و اخلاق و منش آحاد جامعه اثر می‌گذارد.

* گاهی صندلی‌های خالی مجلس از نصاب مجاز فراتر است. احساس می‌شود که طبق وظیفه عمل نشده است. این گلایه به نمایندگان و رؤسای مجلس در ادوار مختلف مطرح شده است.

* گاهی برخی نمایندگان در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند و در انتهای مجلس گعده می‌کنند. این کار به مصلحت نظام نیست. علاوه بر حضور جسمانی باید با توجه به حرف موافقان و مخالفان حضور معنوی و حضور قلب داشته باشند.

* رعایت تقوا، امانت، اخلاق، احساس مسئولیت و نشاط کار در مجلس، مردم را نسبت به نمایندگان علاقمند و خوشبین و متعهد می‌کند.
:: مرتبط با: سخن ولایت , انتخابات ,
ن : مجید فقیری بیرامی
ت : چهارشنبه 8 خرداد 1392
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4