تبلیغات
پایگاه مقاومت شهید رجائی بایرام - واکنش سعید قاسمی به سخنان مطهری qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4
. .        .        .

مطالب وبلاگ را چگونه ارزیابی میکنید

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نرم افزار مدیریت اطلاعات شهدا -ایثار
سعید قاسمی در گفتگوی تلفنی با تهران پرس در پاسخ به متلک پرانی علی مطهری که گفته بود آقای جلیلی با آقای هاشمی مسابقه دو بگذارد گفت: به ایشان بفرمایید زمانی که آقای سعید جلیلی پایش را در کربلای پنج از دست داد شما خواب بودید و یا  داشتید دکترا می خواندید و خوشحالیم ماهیت افرادی چون شما بیش از پیش بر همگان روشن می شود.


وی ادامه داد: می دانیم حذف مهره های فتنه ساز برای شمایی که جزو ساکتین فتنه بودید بسیار سخت و باور نکردنی است اما برای تامین اهداف شما متاسفانه نمایندگان شیخ رد صلاحیت شده در این انتخابات وجود دارند لذا زیاد ناامید نباشید، انشالله با هوشیاری ملت و انتخاب اصلح این بار هم در این انتخابات راه بجایی نخواهید داشت.

قاسمی خطاب به علی مطهری گفت: بنده توصیه دیگری هم به آقایانی همچون دکتر!!! مطهری دارم و آن این است که، برای تابوت های خالی فاتحه فرستادن کاری عبث و بیهوده است چرا که کار این طایفه برای همیشه تمام شد.

قاسمی ضمن تشکر و قدردانی از تصمیم مدبرانه و انقلابی شورای نگهبان ادامه داد: با همه جو سازی ها و شانتاژ رسانه های دشمن اعم از خارجی و داخلی که مشخصا امام امت فرمودند: برای سنجش عمل خود به هجمه ها و لطمه های دشمن توجه کنید که چگونه به سمت شما که در جبهه حق هستید هجوم می آورند، الحمدالله در این دوره شاهد اقدام مقتدرانه و آگاهانه شورای نگهبان  در احراز صلاحیت کاندیداهای انتخبات ریاست جمهوری بودیم که جا دارد از شورای نگهبان، خصوصا حضرت آیت الله جنتی تقدیر و تشکر نماییم و از خداوند طول عمر این عمار حقیقی ولایت را خواستاریم.

سردار قاسمی با اشاره به حمایت های بی حد و مرز رئیس جمهور از اسفندیار رحیم مشایی و عدم تمکین از رای شورای نگهبان گفت: متاسفانه  این بار شاهد بازی هستیم  که امثال آقای رئیس جمهور برای پای کار بردن زورکی آقای مشایی در حال صحنه گردانی آن است و اینجا من ایشان را نصیحت می کنم که دست از لجاجت بردارد و به رای شورای نگهبان احترام بگذارد چرا که امام امت(ره) صریح فرمودند:هر کس رأی شورای نگهبان را نپذیرد "مفسد فی‌الارض" است.

قاسمی افزود: همانطور که پیش از این  گفته ام آقایان خسته ای که به لجاجت خود ادامه می دهند و برای انتقام گیری از ملت به صحنه آمده بودند به هول قوه الهی تو دهانی سنگینی از مردم خواهند خورد و دیدیم که برای چندمین بار طعم شکست را چشیدند.اگر چه مشخص است اینها در روزهای آینده و حتی پس از انتخابات ساکت نخواهند نشست و به یاوه گویی های خود ادامه خواهند داد ولی الحمدالله با تدبر و بصیرت شورای نگهبان فتنه در نطفه خفه شد.

این فرمانده دفاع مقدس با اشاره به حمایت رسانه های دولت از تائید صلاحیت هاشمی گفت: برای من بسیار عجیب بود روزنامه رسمی دولت در روزهای واپسین تصمیم گیری شورای نگهبان مقاله ای نوشته بود تحت عنوان چرا نباید شان آیت الله را حفظ کنیم؟ و برای شیخ  سینه زنی می کرد و ندای وااسلاما سر می داد که اگر فلانی نیاید چه ها می شود و جالب اینکه اینها همان کسانی هستند که روزی با شعار" جومونگ ایران زمین هاشمی را زد زمین " به روی کار امده بودند حال با یکدیگر متحد شدند.

وی ادامه داد: البته تعجبی هم ندارد وقتی 8 سال گریبان دریدیم برای بیرون راندن اشخاصی چون جاسبی از دایره حکومت و احمدی نژادی که روزی در مقابل این مدل اندیشه می ایستاد کارش به جایی رسید که اشخاصی مانند جاسبی را که خطر فکری تئوری حکومتشان به مراتب کمتر از ریگی ها نبود را مسئول اسلامی! کردن دانشگاه های کشور کرد و این یعنی بازی در جبهه یکدیگر بدون هیچ تنش و در عین رفاقت.

قاسمی در پایان گفت: اما به گوری چشم دشمنان و افراد سست عنصر این انتخابات همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: به اذن الله علیرغم حذف این طایفه ها و لجاجت ها شاهد حضوری پر شور خواهیم بود به گونه ای که دشمنان هم خیال هر گونه دست درازی به منافع ایران اسلامی را در سرتاسر جهان از ذهن بیرون کنند.
:: مرتبط با: انتخابات ,
:: لینک های مرتبط: پیشنهاد مضحک مطهری : مسابقه دو صد متر بین جلیلی و رفسنجانی و کشتی بین هاشمی و حداد , جلیلی با همین یک پا حریف کل تیم سازش‌کار و مرعوب هاشمی است ,
ن : مجید فقیری بیرامی
ت : یکشنبه 5 خرداد 1392
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4