تبلیغات
پایگاه مقاومت شهید رجائی بایرام - نامه سرگشاده حجت الاسلام روح الله بجانی به رییس جمهور آمریکا qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4
. .        .        .

مطالب وبلاگ را چگونه ارزیابی میکنید

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نرم افزار مدیریت اطلاعات شهدا -ایثار
هوالعزیز
جناب اوباما
سال قبل بعد از پیام نوروزی تان پاسخی برای جنابعالی نوشتم که البته پاسخی ندادید. البته این عادت مستکبران است که انذارهای حق را نادیده می گیرند اما وقتی همچون فرعون در ظلم های خود غرق گردیدند، هیچ قدرتی را یارای نجات دادن اینان نخواهد بود.امسال پس از یکسال دیگر دشمنی با مردم ایران ، اعمال تحریم ها و ترورهای دانشمندان ایرانی توسط سازمان های جاسوسی تحت ریاست دولتتان در پیام نوروزی تان با تزویر و ریا خود را خیرخواه مردم معرفی کردید. اما وقتی نایب موعود، امام خامنه ای همچون امام خمینی (ره) ضمن تعیین مسیر و دردودل سالانه شان در خراسان گوشه ای از جنایت هایتان را یاد آور شدند نتوانستید به سیاست های تزویرکارانه تان ادامه دهید، فورا منفعل شدید و با تزویری مضاعف به خیال خام خویش پاسخ ایشان را دادید!!

جناب اوباما شما بجای اینکه نگران ما مردم ایران باشید بهتر است نگران 99 درصدی باشید که تبدیل به 99.5 درصد شده است و بزودی به حکومت نیم درصدی ظالمین در آمریکا خاتمه خواهند داد. اینجانب شعله های آتش را در دستانی می بینم که برخی ها سیاه و برخی سفید و برخی سرخ و برخی زرد است. آن لحظه ای که نور این آتش ها کاخ سفید را رنگین نشان می دهد و دولت آمریکا در این شعله ها به هلاکت می رسد چنانچه فرعون در آب نیل به هلاکت رسید.
شما نژاد پرستان با خواب از نیل تا فرات نه تنها نیل و نه تنها فرات را به دست نیاوردید بلکه آمریکا را هم از دست دادید. سیل نیل خروشان آتشینی متشکل از مستضعفین آمریکا براه افتاده و همه تان غرق خواهید شد. شما آنقدر ضعیف هستید که نه تنها در مقابل ایران اسلامی هیچ غلطی نمی توانید انجام دهید بلکه همه سرمایه گزاری هایتان در خاورمیانه را نیز از دست داده اید . انقلاب های عدالت خواهی و استقلال طلبی ملت ها با الگو گیری از انقلاب اسلامی حضرت محمد مصطفی (ص) که با وقوع نمونه ای از آن توسط یکی از نوادگانش بنام امام خمینی (ره) بر مردم آخرالزمان معرفی شد نه خاورمیانه بلکه اروپا را هم در بر گرفته است و بزودی شاهد انقلاب بزرگی در آمریکا خواهیم بود و این انقلاب ها به انقلابی بزرگ منجر خواهد شد انقلاب موعودی که مادرش از نوادگان جناب شمعون و پدرش از نوادگان حضرت محمد مصطفی (ص) است. او به همراه حضرت مسیح انقلاب مستضعفین را به وقوع رسانده و همه بزرگترها و اربابان پشت پرده تان را در سرزمین فرات به دست پابرهنگان و ظلم دیدگان حکومت هایتان خواهد سپرد و ذلیلانه هلاک خواهید شد.

جنابعالی به همراه باند اطلاعاتی موساد و سیا از ترس اینکه کلیساها و بزرگان مسیحیت در مقابل ظلم ها و انحرافات تان از مسیر انسانیت اعتراض کنند با ترویج انحرافات اخلاقی بین برخی کشیشان چهره مقدس کلیساها را مخدوش کردید. شما به بهانه آزادی ،قباحت بزرگترین جنایت اخلاقی و انحراف در همه ادیان را با برگزاری رژه منحرفین از میان بردید و در ادامه آن به دنبال آلوده کردن این مکان های مقدس به کارهای نامقدس و نا مشروع و حیوانی نمودید. شما آنقدر مسیحیت ستیز هستید که نمی توانید این دشمنی را پشت نقاب دروغین مسیحیت دوستی و دینداری مخفی کنید. شما با سران ترکیه که امروز نیز همچون دوران حکومت عثمانی خود با یهود صهیونیستی علیه مسیحیان و ارامنه توطئه گری می کند ، متحد شده اید تا ادیان الهی را از بین ببرید در حالیکه شما از بین خواهید رفت. بزودی جناب پاپ و سایر کشیشان خود متوجه این جنایت اطلاعاتی خواهند شد و انقلاب 99.5 درصدی با جرقه هایی از کلیساها آن خانه های مقدس مسیح آغاز خواهد شد. بزودی خواهید دید.

بیاری خدای توانا

روح الله بجانی یک عضو از جامعه ملت ایران:: مرتبط با: سیاسی ,
ن : مجید فقیری بیرامی
ت : سه شنبه 6 فروردین 1392
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.
 
qzX86TdkweMahPf7i9q6faaOZB4